Menu
Sepet

Adnan Öz

Anneye Ağıt
Çok Satılan -38 %
Yazar: Adnan Öz
Ağıt, bizim edebiyat geleneğimizde vardır. Bir geleneğin izinden gitmek de denilebilir. Anneye Ağıt bir şairin samimi haykırışı ve yakarışıdır.   (Tanıtım Bülteninden)..
80,00TL 50,00TL
Bir Kuşun Feryadı
Çok Satılan -38 %
Yazar: Adnan Öz
Bir Kuşun FeryadıTürkiye'nin güncel sorunlarından birini, doğa tahribatını yakışır bir ustalıkla, sade ama derin bir şekilde ele alıyor. Bir parkın kesilen ağaçları için hayvanların ve insanların verdiği ortak mücedeleyi işleyen bu kitap, çocuklara okuma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra, bilinçli..
80,00TL 50,00TL
Gerçekler Acıtır
Çok Satılan -20 %
Yazar: Adnan Öz
Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)     “Aşkın sınırını belirleyen nedir? Ya da aşk sınır tanır mı? İnsanoğlunun tarihiyle özdeş bu soruların cevabı kadim edebiyat geleneği içinde yüzlerce eşsiz eserde irdelenmiştir. Her yazar, aşkın(ın) peşinde viran olduğu yılların izd..
125,00TL 100,00TL
TÜRK RULETİ
Yeni Ürün -37 %
Yazar: Adnan Öz
“GERÇEKLER ACITIR” ve “YÜREĞE GÖMÜLEN VEDA”  Romanlarının yazarı Adnan Öz’den soluksuz okuyacağınız bir Aşk ve Polisiye macera romanı. Adnan Öz romanında bölgede yaşanan istihbarat savaşlarını ve Türkiye’nin yakın siyasi tarihini akıcı bir dil ile sorguluyor.HİS (Harici İstihbarat Servisi) mens..
230,00TL 145,00TL
Yüreğe Gömülen Veda
Çok Satılan -30 %
Yazar: Adnan Öz
Gerçekler Acıtır'ın yazarı Adnan Öz'den soluksuz okuyacağız bir kitap daha. Diyebiliriz ki bu kitap Gerçekler Acıtır'ın devamı niteliğinde de okunabilir. Hayatın içinden hepimizin okurken tanıdık bir anı bir kişiyi göreceğini kim bilebilirdi ki? ..
100,00TL 70,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.