Menu
Sepet

Öykü

Adam ve Kadın
-38 %
"Ferki Haydaroğlu, Avrupa'nın doğusundaki bir ülkede doğdu. Küçük bir çocukken Türkiye'ye göç etti. Türkçeyi dört yaşından sonra öğrendi. Yıllarca hep bir şeyler yazmayı istedi. Başkaları beğenmez diye yazma işini sürekli erteledi. Elinizde tuttuğunuz bu ilk kitap, işte böyle uzun süren iç ç..
80,00TL 50,00TL
ALLI GÜLLÜ PERDELER
Yeni Ürün -24 %
Yazar: Akın Ersöz
“Tanımak istediğimdeGüller açmamıştı bahçemdeGittiğindeMevsim güzdüGöremedim yitenleri  O zaman pencereyi açtığında karşı evin allı güllü perdelerini görürdü. Uzaklarda çok uzaklarda kalan denizin kokusunu çekerdi içine. ‘Denizsiz bir kentte yaşayamam herhalde.’ derdi ..
125,00TL 95,00TL
Bay Aksi
-30 %
Gülmek de sevilmek gibi hepimize iyi gelir. Bay Aksi’ye göre gülme eylemi, insanın duygularını saklayamadığı anlardan biri… Çünkü gülmek, vücudun tüm unsurlarıyla birlikte gerçekleşebilen bir manevra……..Bay Aksi, size iyi gelecek…  ..
100,00TL 70,00TL
DİKKAT VEFA İÇERİR
Yeni Ürün -32 %
Yazar: Yunus Koşar
Her yaştan okuyucunun kendi hayatından kesitler bulabileceği birbirinden heyecanlı kısa öykülerle bazen neşeli ve huzurlu ama çoğu zaman da hüzünlü bir yolculuğa çıkıyoruz. Nihayetinde sayfalar ilerledikçe bu yol kendi içimize doğru kıvrılarak ihtiyacımız olan kendimizle yüzleşmeye götürüyor biz..
125,00TL 85,00TL
Ezberi Bozulan Hayat
-27 %
"Önündeki, uzak dağlara açılan pencereye bakarken gelmişti bu düşünce.  Ani ve keskin bir acı gibi... İlk defa kendisine acımıştı. Sefil bir böcek gibi hissediyordu, dünyada kapladığı varlığını. Yıllardır en derininde uyuttuğu zehirli yılan, başını kaldırmıştı işte. Değişen neydi ki? S..
55,00TL 40,00TL
Hunili Kral
Çok Satılan -33 %
"Büyük bir huni getirin, onu kafama geçirin." Çaresiz, emir yerine getirilmiş. Kıymetli taşlarla süslü bir huni, deli oğlanın kafasına alkışlar arasında yerleştirilmiş. Deli oğlan, aynaya bakıp gülmüş. Sonra da, "Böyle olmaz" diyerek bir emir daha vermiş: "Siz de kafanıza birer huni takın. H..
180,00TL 120,00TL
İSKELET İSMET 'Kuyruksuz Kedilerin Esrarı'
Yeni Ürün -23 %
Mizah yazarı Ahmet Zeki Yeşil, gülümseten bir macera kitabı yazdı.  Mahallenin en zayıf çocuğu İSKELET İSMET, çelimsiz görünüşüne karşın aşırı hareketlidir. Hızlı koşar, durduk yerde çekirge gibi zıplar. Gün gelir, üç arkadaşıyla birlikte nefes kesen bir maceraya girişir. Mahallesindeki ked..
150,00TL 115,00TL
KALBİNDEKİ YARAYA BAK
Yeni Ürün -38 %
“Akşam olduğunda yan yana yürürken köprü altında şarabı bitmiş bir adembaba gördük. Homurdanarak veryansın ediyordu kaderine. Sol yanımdaki boşluğa baktığımda yoktu. Hızla uzaklaşırken gördüm onu. Tehlikede olacağımı umursamayacağına şaşırmıştım. Biraz sonra elinde bir galon şarapla çıkıp geldi...
80,00TL 50,00TL
KEDİ VE ADAM
Yeni Ürün -33 %
Yazar: Zeynep Kasap
“Neydi o kadın öyle? Tamam sevmesine seviyordu beni; ama bu kadar da bir kedinin hayatına müdahale edilmezdi ki! Yok perdeye tırmanma! Yavaş! Gel buraya! Git buradan! İn oradan! Uslu dur! Tırnakların batıyor! O neydi yahu! Tırnaklarım batıyormuş. Durmadan bağırıyordu. Sanki çocuğu var karşısında..
60,00TL 40,00TL
KORONA MÜFETTİŞİ
Yeni Ürün Çok Satılan -36 %
Mizah, güldürürken düşündürme sanatıdır. Mizah yazarı Ahmet Zeki Yeşil, bu anlayışla, hem küçüklerin hem de büyüklerin gülümseyerek okuyacağı mizah öyküleri yazdı. Güldüren, düşündüren ve yaşadığımız hayatı sorgulayan öyküler, edebiyat / sanat dergilerinde yayımlandıktan sonra kitap oldu. Bu ki..
180,00TL 115,00TL
Memleket-i Harika
Çok Satılan -36 %
Güldüren, düşündüren ve yaşadıklarınızı sorgulatan kara mizah öykülerinden oluşan bir kitap. Hem büyüklerin, hem küçüklerin ilgisini çeken öyküler, edebiyat / sanat ve mizah dergilerinde yayımlandı. Acılardan kahkahanın üretildiği bu kitabı okuduktan sonra argosuz ve küfürsüz mizahın iyileşt..
180,00TL 115,00TL
Nasrettin Hoca Aramızda
Çok Satılan -25 %
Mizah yazarı Ahmet Zeki Yeşil, hem büyüklere hem de küçüklere Nasrettin Hoca fıkraları yazdı. Nasrettin Hoca, günümüzde yaşasaydı karşılaştığı olaylara ve kişilere ne tepki verirdi, ne söylerdi? Ahmet Zeki Yeşil, Nasrettin Hoca’yı aramıza getirdi. Çünkü içinde bulunduğumuz çağda ona çok ih..
100,00TL 75,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.