Menu
Sepet

Biyografi Dizisi

90
Çok Satılan -20 %
Hayat futbol maçına benzer. Sen günlerce kafanda oynarsın. Taktiğini çizersin, tekniğini belirlersin. Maça çıkıp oynamadan değiştiremezsin tabelayı. Bazen maçın başında eksik kalınca savunma yaparsın. Gol yemeden bitireyim dersin. Yenemesem de yenilmeyeyim istersin. Bazen de 90 dakika üstün oynarsın..
125,00TL 100,00TL
BİR FUTBOL SİHİRBAZI: MESSİ
Yeni Ürün -25 %
“Messi olmak zor mu? Bazen fark edilmeden caddelerde gezmek istersiniz ya da daha normal şeyler yapmak. Birçok insanın yaptığı gibi sakince AVM’ye  gitmek istersin…”   Futbola ilgi duyup da Messi’yi sevmemek nasıl olur? O gerçek bir futbol sihirbazı. Milyonlarca hayranının gönlüne ..
60,00TL 45,00TL
Sabahattin Eyüboğlu Kitabı, Emel Koşar, İnceleme Araştırma
-30 %
Yazar: Emel Koşar
Sabahattin Eyüboğlu Kitabı 19 Kasım 2012'de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda düzenlenen Sabahattin Eyüboğlu Sempozyumu'nda sunulan bildirilerin kitaplaşmasıdır.Kitapta çevirmenlik, araştrmacılık, fotoğrafçılık, öğretim üyeliği ve yazarlı..
40,00TL 28,00TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.