Menu
Sepet

W.B. Bayrıl

Anlat Kalbim
-33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
“Bütün gece çocukluğumdaki kaçış hikâyelerine dair rüyalar gördüm peş peşe. Bir tema etrafında, birbirine bağlanan / bağlanmayan fragmanlar. Uyandığımda henüz ortalık tamamen aydınlanmamıştı. Kahvaltı yok, hatta bütün gün yemek yok. Sadece bekliyorum. Birkaç saat sonra ameliyata gireceğim. Kalbi..
30,00TL 20,10TL
Anneye Ağıt
Yeni Ürün -33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
Ağıt, bizim edebiyat geleneğimizde vardır. Bir geleneğin izinden gitmek de denilebilir. Anneye Ağıt bir şairin samimi haykırışı ve yakarışıdır.   (Tanıtım Bülteninden)..
16,00TL 10,72TL
Ara
-33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
Son dönem şiirimizin güçlü imzalarından olan İsmail Cem Doğru'nun beklenen şiir kitabı okurla buluşuyor. Ben'in şiirini yazarken, toplumsal olana da değinen şairin bu kitabı uzun bir 'Ara'dan sonra şiir okurunun keyifle okuyacağa bir kitap olarak edebiyat tarihimizde yerini alacak ve kendin..
16,00TL 10,72TL
Arzuda Tenha
-33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
V. B. Bayrıl, daha bu günden Türk şiirinde göz ardı edilemeyecek bir birikimle kendini kabul ettirdi. Artık V. B. Bayrıl'sız bir XXI. yüzyıl şiirinden söz edilemez.------HİLMİ YAVUZ V.B.Bayrıl güçlü sanatçı. Gençlerin en önde gelen ozanlarından biri.-----Salah Birsel   Şiir işçiliği mük..
16,00TL 10,72TL
Elmas Sıkıntı
Çok Satılan -33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
"Evlat, şu tuzu uzatsana..." -Hilmi Yavuz-"Severim. Bir de beni kızdırmaktan vazgeçse…"-Tuğrul Tanyol-"Türk şiirinin prensidir."-Lale Müldür-"Ne yazsa, güzel yazar."-Ali Günvar-"Acırım onun eline düşen kelimelere!"-Haydar Ergülen-"Baha derim kendisine…"-İhsan Deniz-"Kesinlikle kıskandığım tek şair."..
16,00TL 10,72TL
Her Zaman Şair
-33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
Şairlerin düzyazıyla temâsı her zaman farklı, kimi taze ve adeta değişik baharat karışımı tatlar taşır. Türk edebiyatı bu konuda şanslı bir edebiyattır. İyi şairleri ve bu iyi şairlerin iyi düzyazıları bambaşka bir dilsel iklim sunar hepimize. Bayrıl’ın kitabı da öyle. Bir şairin lezzetli,..
30,00TL 20,10TL
Melek Geçti
Çok Satılan -33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
“Bayrıl’ın tek bir şiirini bile okumamış olsanız, adını bile duymamış olsanız Melek Geçti’yi okumaya başlayınca gerçek bir şairle karşı karşıya kaldığınızı anlıyorsunuz. O şiirlerin “Ha diyince” yazılamayacak olduğu Bayrıl’ın şiirle hasr ü neşr olmuş bir şair olduğu açıkça görülüyor” - Fe..
16,00TL 10,72TL
Öteki Poetika
-33 %
Yazar: W.B. Bayrıl
Bayrıl şiirine genel bir bakış açısı. Derinlikli ve renkli.. Birbirinden farklı kalemlerin tuttuğu bu ışık şüphesi Türk Şiiri'nin önemli bir kalemine giden yolu işaret ediyor. ..
15,00TL 10,05TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.