Menu
Sepet

W.B. Bayrıl

Anlat Kalbim
Çok Satılan -45 %
Yazar: W.B. Bayrıl
“Bütün gece çocukluğumdaki kaçış hikâyelerine dair rüyalar gördüm peş peşe. Bir tema etrafında, birbirine bağlanan / bağlanmayan fragmanlar. Uyandığımda henüz ortalık tamamen aydınlanmamıştı. Kahvaltı yok, hatta bütün gün yemek yok. Sadece bekliyorum. Birkaç saat sonra ameliyata gireceğim. Kalbi..
30,00TL 16,50TL
Arzuda Tenha
-45 %
Yazar: W.B. Bayrıl
V. B. Bayrıl, daha bu günden Türk şiirinde göz ardı edilemeyecek bir birikimle kendini kabul ettirdi. Artık V. B. Bayrıl'sız bir XXI. yüzyıl şiirinden söz edilemez.------HİLMİ YAVUZ V.B.Bayrıl güçlü sanatçı. Gençlerin en önde gelen ozanlarından biri.-----Salah Birsel   Şiir işçiliği mük..
16,00TL 8,80TL
Elmas Sıkıntı
Çok Satılan -45 %
Yazar: W.B. Bayrıl
"Evlat, şu tuzu uzatsana..." -Hilmi Yavuz-"Severim. Bir de beni kızdırmaktan vazgeçse…"-Tuğrul Tanyol-"Türk şiirinin prensidir."-Lale Müldür-"Ne yazsa, güzel yazar."-Ali Günvar-"Acırım onun eline düşen kelimelere!"-Haydar Ergülen-"Baha derim kendisine…"-İhsan Deniz-"Kesinlikle kıskandığım tek şair."..
16,00TL 8,80TL
Her Zaman Şair
Çok Satılan -45 %
Yazar: W.B. Bayrıl
Şairlerin düzyazıyla temâsı her zaman farklı, kimi taze ve adeta değişik baharat karışımı tatlar taşır. Türk edebiyatı bu konuda şanslı bir edebiyattır. İyi şairleri ve bu iyi şairlerin iyi düzyazıları bambaşka bir dilsel iklim sunar hepimize. Bayrıl’ın kitabı da öyle. Bir şairin lezzetli,..
30,00TL 16,50TL
Melek Geçti
Çok Satılan -45 %
Yazar: W.B. Bayrıl
“Bayrıl’ın tek bir şiirini bile okumamış olsanız, adını bile duymamış olsanız Melek Geçti’yi okumaya başlayınca gerçek bir şairle karşı karşıya kaldığınızı anlıyorsunuz. O şiirlerin “Ha diyince” yazılamayacak olduğu Bayrıl’ın şiirle hasr ü neşr olmuş bir şair olduğu açıkça görülüyor” - Fe..
16,00TL 8,80TL
Öteki Poetika
Çok Satılan -45 %
Yazar: W.B. Bayrıl
Bayrıl şiirine genel bir bakış açısı. Derinlikli ve renkli.. Birbirinden farklı kalemlerin tuttuğu bu ışık şüphesi Türk Şiiri'nin önemli bir kalemine giden yolu işaret ediyor. ..
15,00TL 8,25TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.