Menu
Sepet

İlhan Kemal

Ağır Çıvgın
Çok Satılan -45 %
Yazar: İlhan Kemal
" Daha önce de oturan oldu buraya, mutlaka:Ya kederli kalbinde kramp ya şakaklarında İpi yitik bir uçurtma, bir volan ki neden Böyle çabuk çabuk döner, başımdan beter?Ah, dalmışım! çayım, soğumuş bardaktaRüzgârla sımsıcak söyleşirken, gün akşamOlmuş, gurup bir şarkı fısıldamakta…İnsan, üzgün gölge! ..
16,00TL 8,80TL
Beni Güzlerimden Öp
-45 %
Yazar: İlhan Kemal
Kırık Kırmızı dünyayı, diyorum bir çocuğun koşarken düşürdüğü karanfile sar, yoksa iyileşmeyecek kanın kırmızısındaki kırık, ıssızlığın kalbindeki açık yara! dinmeyecek ruhumdaki orman gürültüsü, şehre döktüğüm sözcükler bir derin hebada bile susmayacak caddelerde bir esmer şarkı? ..
16,00TL 8,80TL
Değişik
-45 %
Yazar: İlhan Kemal
NARA KES! 5. rüzgâr ıslığını ovuşturarak beklemekte. can pazarı, hızar: kesecek har! oğlum! küllerimin içine eğil, özenle. ucuza gitmemeli aşk; usul kanayan iç. ödemeli karanfilin narhını. ilaç. dönmeli. bıçakla dikilen yaradan, ahraz bakışlar altından, geldim acının ötesinden. gördüm. kurşun!..
16,00TL 8,80TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.