Menu
Sepet

Şafak Güçlü

DARK LORD Üç Harfilier
Yeni Ürün Çok Satılan -40 %
Türkiye’nin korku markası Şafak GÜÇLÜ, karanlığı ruhunda hissedeceğiniz bir seriyle geliyor…DARK LORDÜç HarflilerSezgin, yeni bir başlangıç için gittiği o muhteşem adada sadece kendini bulamayacaktı. En büyük kabusunun başrolü de yine kendisi olacaktır!Karanlık yükseldiğinde her yeri saran sis, için..
35,00TL 21,00TL
GOFRET'İN MACERALARI
Yeni Ürün Çok Satılan -39 %
Sayfa: 109Ölçü: 12*18"O,herkesin tanıdığı bir yıldız. O herkesin sevdiği bir köpek. O haylazlıkları ve yaaramazlıkları yüzünden herkesin başına bela olan bir kahraman. O haylazlıkları ve maceralarıyla herkesin sevdiği Gofret ve bu onun maceraları."..
22,00TL 13,50TL
GOFRET'İN MACERALARI KAYIP BEBEKLER
Yeni Ürün Çok Satılan -40 %
Sayfa Sayısı: 85Ölçü:12 *18"Dört kayıp yavru, öfkeli bir anne ve yavruları bulması gereken iki kahraman...Gofret ve Minik yavruları bulmak içim muhteşembir maceraya sizleri de dvet ediyor. Gofret'in yeni macerasına hazır mısınız?"..
20,00TL 12,00TL
ŞAFAK GÜÇLÜ SETİ
Yeni Ürün Çok Satılan -34 %
Yazar ve senarist Şafak Güçlü, çocuk edebiyatında da birbirinden güzel kitaplarla okuru selamlıyor. Bu setin içinde Korku Avcıları, Gofret'in Maceraları, Gofret'in Maceraları Kayıp Bebekler yer alıyor...
60,00TL 39,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.