Menu
Sepet

Emel Koşar

Figüran Yalnızlığı
Çok Satılan -38 %
Yazar: Emel Koşar
Bir üçlemenin son ayağı. Figüran Yalnızlığı, Emel Koşar'ın yeni şiir kitabı. Görsel sanatların düşsel yansıması. Akıl ile duygunun sentezi. Şiirleri okurken şu soruyu soracağız: 'Hangimiz yalnız değiliz ki?'Severek okuyacağınız bu kitaba kitaplığınızda yer açın!(Tanıtım Bülteninden)..
80,00TL 50,00TL
Sabahattin Eyüboğlu Kitabı, Emel Koşar, İnceleme Araştırma
-30 %
Yazar: Emel Koşar
Sabahattin Eyüboğlu Kitabı 19 Kasım 2012'de Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı Yerleşkesi Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda düzenlenen Sabahattin Eyüboğlu Sempozyumu'nda sunulan bildirilerin kitaplaşmasıdır.Kitapta çevirmenlik, araştrmacılık, fotoğrafçılık, öğretim üyeliği ve yazarlı..
40,00TL 28,00TL
Sesin Limanları
Çok Satılan -38 %
Yazar: Emel Koşar
çiçek yeleli atın sırtında sümbül zaman yırtıkları tenimde büzüşen karanlığın genişleyen öfkesi rüzgâr: evrenin içine çöküşü su: zamanın bükülüşü toprak: Tanrı’nın varlığını bize gizlice göstermesi gölgelerin gücü kimin elinde ateşten terazi?   (Tanıtım Bülteninden)  ..
80,00TL 50,00TL
Şiire Yansıyan Zaman
Çok Satılan -20 %
Yazar: Emel Koşar
Cumhuriyet dönemi şairleri eserlerinde 'zaman' kavramını hep çeşitli şekillerde ele almıştır. İşte bu çalışma bu kavramın nasıl ele alındığını gözler önüne seren sıkı bir araştırma kitabıdır. ..
125,00TL 100,00TL
Şiirin Soğuk Sarayında
-20 %
Yazar: Emel Koşar
1980 Kuşağı Türk şiirinin öncüsü, Üç Çiçek ve Poetika dergilerinin kurucusu. Tuğrul Tanyol imge merkezli şiiriyle Türk edebiyatına damgasını vurur ve popülerlikten uzak durmaya çalışır. Müzik ve resim gibi diğer sanat dallarından da beslenerek şiirde estetiğe önem verir.Anı özelliği de taşıy..
125,00TL 100,00TL
Sudaki Rengine Külünü Savuran Anka,Tuğrul Tanyol Şiiri
-20 %
Yazar: Emel Koşar
İmge merkezli şiirin temsilcilerinden Tuğrul Tanyol, retorikten ve öykülemeden uzak duran, lirik şiirler kaleme aldı. Yazılarında Yunus Emre, Nedim, Yahya Kemal, Ahmed Hâşim, Cahit Sıtkı ve Oktay Rifat'a değindi. Şiirin her şeyden söz edebileceğini , ancak güzel olması gerektiğini savundu. ''..
125,00TL 100,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.