Menu
Sepet

Eyüp Ekinci

Kırk 4
Çok Satılan -45 %
Yazar: Eyüp Ekinci
“ Gökyüzünde duru serinliği içine çeker gibi    beni de ciğerlerine çek. sonra damla ol yavaş    yavaş, düş boşluklara. avucumu ıslat. deniz ol        gözlerimde. o denizde gemi ol. Döndür dümenini bana doğru, aşkını düşleyerek; anlat beni s..
16,00TL 8,80TL
Uzaya İnen Gizemli Kuyu
Yeni Ürün Çok Satılan -40 %
Yazar: Eyüp Ekinci
Gittikleri yazlık evlerinde ilk günden beri meraklı bir komşunun onları gözetlediğini fark eden Eymen ve Özge; bu meraklı komşuyu tam suçüstü yakalayacakken, o gün evin bodrumunda gizemli bir kuyunun varlığını keşfederler. Gizemli kuyunun kapağını açtıklarında, kendilerini uzayın sonsuz derinlikleri..
17,00TL 10,20TL
Uzaylı E.Y.O
-45 %
Yazar: Eyüp Ekinci
"E.Y.O. ve arkadaşı Patra; geldikleri bu gezegende acaba bekledikleri güzellikleri görebilecekler mi? Kaptan Pentu, Mısırlılarla nasıl iletişime geçecek? Mısır’daki Piramitlerin yapımında Kaptan Pentu ve ekibinin bir yardımı olacak mı? Hepsinden önemlisi E.Y.O. ile Patra Dünya’da nasıl macer..
20,00TL 11,00TL
Yeniler Aşk Kendini
-45 %
Yazar: Eyüp Ekinci
    bir sevgili; göz yaşı döker, tarihi bilinmeyen bir günde. gözleri yanaklarından süzülür. süzülür de     ağlamaktan gözpınarları kurur. kuruyunca kan çanağı olur o gözler. sonra zaman geçer, yeni günler          ..
16,00TL 8,80TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.