Menu
Sepet

Eyüp Ekinci

Kırk 4
-33 %
Yazar: Eyüp Ekinci
“ Gökyüzünde duru serinliği içine çeker gibi    beni de ciğerlerine çek. sonra damla ol yavaş    yavaş, düş boşluklara. avucumu ıslat. deniz ol        gözlerimde. o denizde gemi ol. Döndür dümenini bana doğru, aşkını düşleyerek; anlat beni s..
16,00TL 10,72TL
Uzaya İnen Gizemli Kuyu
Yeni Ürün -33 %
Yazar: Eyüp Ekinci
Gittikleri yazlık evlerinde ilk günden beri meraklı bir komşunun onları gözetlediğini fark eden Eymen ve Özge; bu meraklı komşuyu tam suçüstü yakalayacakken, o gün evin bodrumunda gizemli bir kuyunun varlığını keşfederler. Gizemli kuyunun kapağını açtıklarında, kendilerini uzayın sonsuz derinlikleri..
17,00TL 11,39TL
Uzaylı E.Y.O
Yeni Ürün -33 %
Yazar: Eyüp Ekinci
"E.Y.O. ve arkadaşı Patra; geldikleri bu gezegende acaba bekledikleri güzellikleri görebilecekler mi? Kaptan Pentu, Mısırlılarla nasıl iletişime geçecek? Mısır’daki Piramitlerin yapımında Kaptan Pentu ve ekibinin bir yardımı olacak mı? Hepsinden önemlisi E.Y.O. ile Patra Dünya’da nasıl macer..
20,00TL 13,40TL
Yeniler Aşk Kendini
-33 %
Yazar: Eyüp Ekinci
    bir sevgili; göz yaşı döker, tarihi bilinmeyen bir günde. gözleri yanaklarından süzülür. süzülür de     ağlamaktan gözpınarları kurur. kuruyunca kan çanağı olur o gözler. sonra zaman geçer, yeni günler          ..
16,00TL 10,72TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.