Menu
Sepet

Mustafa Fırat

Derin Uyku
Yeni Ürün Çok Satılan -40 %
Evlilik yıldönümlerinde eşi kaçırılan bir adam... Eşinin hayatının kurtulması için kendine önerileni yani cinayet işlemeyi göze alabilecek mi ? Yavaş yavaş tuhaf bir girdabın içine çekilen çaresiz bir adam. Kendisini bu karanlığın içinden kurtarabilecek mi ?  Bir otel odasında hafızas..
25,00TL 15,00TL
Dersaadette Sabah Cesetleri
Çok Satılan -45 %
İşgal altında bir kent… Yorgun, umutsuz bir halk… Fırsattan istifade etmeye çalışan çeteler, hainler… Sultan Vahidettin'in Ali Cânib'e verdiği özel görev; kurbanlarının arasında Sultanın eşinin kardeşinin de bulunduğu, cinayetleri işleyen ya da işleyenleri bulmak…Sıkı bir Kuva-yi Milliye'ci ..
16,00TL 8,80TL
İçimdeki Telaş
-45 %
Hangi harf daha çok ben?Hangi şehir benim bu coğrafyada?Yaşamışım, yaşadım yaşıyorum ya;Oysa çöktümdü dizlerimin üstüne çok eskiden...Dedim: kalbim harap olmuş bir yangın yeri!Dedi: mevsimidir ondan; dökülen yalnızca nar taneleri...
16,00TL 8,80TL
Şair Dağın Doruğunda 2012
-45 %
2012 yılının bir özeti olarak dergilerden seçilen şiirlerin topluca en iyileri okura ulaştırıldı. ..
16,00TL 8,80TL
Şair Dağın Doruğunda 2013
-45 %
Cesare Pavese’nin meşhur dizesidir: ’’Ölüm gelecek ve gözleri gözlerin olacak’’. Pavese, bir müntehirdi. Yaşama Uğraşı adlı günlüğü, şairi intihara götüren süreci görmemize imkân verir. Tabii, akla şu soru gelmeli bu sözü söyledikten sonra: ’’Bu imkân neye yarayacak? ’’Yani, ‘’onu intihara göt..
16,00TL 8,80TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.